حریم خصوصی

 

مدکو برای حریم شخصی کاربران احترام قائل است.

مدکو برای انجام صحیح فرایندهای خرید، ثبت نظر ات یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی با کیفیت، امن و مطمئن به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های مدکو قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی (شناسه مالیاتی) برای اشخاص حقیقی لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مدکو تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین مدکو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مدکو را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که مدکو از طریق شماره 09212071928 و یا ایمیل info(-at-)medko.ir با کاربران و مشتریان خود در تماس خواهد بود و وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه مدکو را به اطلاع کاربران می‌رساند. بنابراین ارسال هرگونه پیام و یا تماسی تحت عنوان مدکو، با هر شماره و ایمیل دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مدکو است و در صورت دریافت چنین پیامی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را از طریق صفحه تماس با ما و یا ایمیل به info(-at-)medko.ir اطلاع دهید.

مدکو ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران بازبینی، ویرایش و یا حذف کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مدکو می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

مدکو همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی مدکو و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

مدکو برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد، اما باید در نظر داشت که در تمام سیستم های امنیتی، درصدی خطا وجود دارد و امکان نفوذ به سیستم های امنیتی مدکو نیز غیر ممکن نخواهد بود، بنابراین با وجود به کارگیری تمام توان در جهت حفظ اطلاعات مذکور، هیچگونه مسئولیتی متوجه مدکو نخواهد بود.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. مدکو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

از همراهی شما سپاسگزاریم و امیدواریم بتوانیم امکان خریدی ایمن، آسان و رضایت بخش را برای همه کاربران فراهم آوریم.